TJ Sokol Přídolí aktuálně

kolo 15. , 16. , 17. a 18.

18.kolo  Tj Sokol Přídolí - : - Zlatá Koruna

sobota 13:30 v Přídolí

V sobotu přivítáme třetí celek okresního přeboru. Hosté jsou před námi pouze o 7 bodů a my bychom tento náskok rádi ještě  o něco zúžili. Přijďte zafandit , dát si pivko  a klobku.  No a snad si s námi zařvat, protože doma chceme vyhrát.


17. kolo    Sokol Křemže 0:1 (0:0) TJ Sokol Přídolí

   Do Křemže jsme jeli s jasnou vizí, zlepšit si reputaci po dvou prohrách.  První půle byla svým způsobem velmi opatrná. soupeř se do šancí moc nedostával a jeho útočné snažení končilo  před naším vápnem. sudí odpustil pokutový kop proti domácím,když nadvakrát zahrál hráč domácího sokolu rukou. Další šanci si vypracoval Rosťa, když střelou z dálky orazítkoval levou tyč branky domácích borců. V druhé půli byli domácí aktivnější a bylo znát, že chtěli na své půdě vyhrát. Z čeho ale naopak nejvíce těžil Míťa, který se dvakrát urval do samostnaného nájezdu, přičemž hned ten první se mu podařilo skórovat a v druhém jeho pokus při akci jeden na jednoho skončil o pár centimetrů vedle. Po vstřelení gólu jakoby domácím došla chuť  a síla útočit a přes naší obranu se jim nepodařilo projít či si vybudovat gólovku.  Podle mne mužem zápasu je jediný střelec a to Dimitrij Dvořák.

branka: D. Dvořák

sestava:

TJ Sokol Přídolí: P. Mittasch [-] - M. Brož [-] , J. Písko [-] , J. Písko [-] , J. Písko [-] , V. Písko [-] (75. J. Brož [-] ) , P. Schwarz [-] (46. Z. Moťka [-] ) - T. Šimek [-] , M. Štěpánek [-] (83. P. Adamec [-] ) , R. Radykhovskyy [-] - D. Dvořák [-]

 

16.kolo    FC Velešín 3:2 (1:1) TJ Sokol Přídolí

bez infa, zatím , branky - M. Štěpánek a J.Písko

sestava:

TJ Sokol Přídolí: P. Mittasch [-] - D. Nguyen [-] , J. Písko [-] , J. Písko [-] , J. Písko [-] , J. Štěpánek [-] , V. Písko [-] - M. Štěpánek [-] , R. Radykhovskyy [-] , O. Papaj [-] - D. Dvořák [-]

 

15. kolo    TJ Sokol Přídolí 0:2 (0:1)  FK Frymburk B

Po dvou vítězstvích jsme se chtěli opět bodově zapsat do tabulky. Ovšem, možná jsme si moc věřili,protože už začátek utkání ukázal,že s míčem na noze to dnes nepůjde.Takže jsme to zase nakopávali jak za starých časů.K tomu navíc soupeř poměrně dobře bránil.I přesto jsme si pár pološancí vypracovali,ovšem gól v první půli vstřelil soupeř. V druhé půli jsme se chtěli zlepšit, více kombinovat a pokusit se stav otočit. bohužel jsme se moc soustředili na vstřelení gólu než na zajištěnou obranu a soupeř toho využil a svůj náskok navýšil. Což už se nám nepodařilo ani zdramatizovat a poprvé na jaře jsme okusili hořkost porážky, naneštěstí ještě k tomu před vlastními fanoušky. Jako hráče zápasu bych za náš tým jmenoval Davida Pavlise, který se blýskl  několika pěknými zákroky a i když dva míče ze sítě lovil, mohlo jich být mnohem více.

sestava:
TJ Sokol Přídolí: D. Pavlis [-] - J. Písko [-] , J. Písko [-] (70. O. Papaj [-] ) , M. Brož [-] , J. Písko [-] , J. Štěpánek [-] , P. Schwarz [-] , V. Písko [-] - M. Štěpánek [-] , R. Radykhovskyy [-] - D. Dvořák [-] -